EV İLAÇLAMA

Haşere ve kemirgenler yaşantımızın istenmeyen canlılarıdır. Ancak biz istemesek de çeşitli yollar ile bu böcek ve kemirgenler (fare) evlerimize kadar girebilmektedir. Gece su içmeye kalktığımızda gündüz görmediğimiz ve evimizde olabileceğini hayal dahi etmediğimiz çeşitli böcekler ya da fareler ile karşılaşabiliriz. Çoğu kez bu sorun karşısında bireysel mücadele veririz. Kurtulduğumuzu zannederken tekrar karşılaşırız. Çünkü haşere ve kemirgen mücadelesinde bireysel mücadele sonuç vermez. Bazen kısa vadede sonuç verir. Bir bakarız ki yine aynı sorun…

Evimizde gördüğümüz bir böcek tanesi görünmeyen diğer böceklerin habercisidir. Çünkü böcekler ya da kemirgenler gündüzleri değil geceleri aktiftirler. Işıklar söndüğünde, biz uykuya daldığımızda böcekler için gün yeni başlıyordur. Bu nedenle tek böcek bile görüldüğünde kesinlikle ( böcek ya da kemirgen fark etmez) önlem alınmalıdır. Profesyonel böcek ilaçlama ya da kemirgen ilaçlama desteği alınmalıdır. Haşereler çok hızlı çoğalır. Sorun az iken kontrol altına almak her zaman kolaydır.

Yaşadığımız mekanlar hem sıcak olduğu için hem de böcek ve farelerin gıda ihtiyaçlarını kolay karşılayabilecekleri alanlar olduğu için yoğun olarak bu sorun ile karşılaşabiliriz. BÖCEK YA DA FARELER ÇEŞİTLİ PİS ALANLARDA GEZİNDİKLERİ İÇİN BİR ÇOK HASTALIĞIN MİKROBUNU BÜNYELERİNDE TAŞIRLAR. Bu nedenle önemli hastalık taşıyıcıdırlar. Evimizde her yerde gezinebilirler, kap kacağımızın, yiyeceklerimizin üzerinde dolanabilirler.

Görüldüğü gibi; böcek ve kemirgen ilaçlaması oldukça önemlidir. Sağlığımız için profesyonel desteği profesyonel ilaçlama şirketinden almalıyız. Böcek ya da kemirgen sorunundan kurtulalım derken daha vahim sonuçlar ortaya çıkmamalıdır. Mutlaka yasal ve sağlık bakanlığı onaylı şirket ile çalışılmalıdır. Mutlaka iyi bir araştırma yapılmalıdır. Güven çok önemlidir. UNUTMAYIN SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.